.môj postoj nezmení žiadna lobby

Autor: Kristián Roman Zimmermann | 3.3.2014 o 19:27 | (upravené 3.3.2014 o 22:39) Karma článku: 12,65 | Prečítané:  1226x

Jedného dňa, až dospejem a budem mužom, ožením sa a vezmem si za manželku ženu. Celý život si budem ctiť zväzok manželstva, lebo verím, že tak je to správne. Žiadny iný vzťah, v ktorom nie je jeden zástupca z oboch pohlaví manželstvom nazývať nemôžem a nikdy nebudem, nech si ktorákoľvek vláda, alebo združenie hovorí čo chce.

Keď sa rozhodnem, založím si aj rodinu. Moje deti budú však odmalička vyrastať s vedomím, že sú to buď ON - CHLAPEC, alebo ONA - DIEVČA, lebo neverím, že najlepšie je zrušiť v slovníku pohlavia a tváriť sa, že je len jeden druh človeka. Keď sa moje DETI naučia rozprávať, prvé slovo, ktoré chcem z ich úst počuť, sú slová MAMA a OCKO, lebo odmietam názor, že toto oslovenie je diskriminačné a treba používať oslovenie RODIČ 1 a RODIČ 2. Diskriminačné je to, že sa dennodenne vo svete schvaľujú zákony, ktoré diskriminujú práve tých, ktorí ešte stále vedia, čo skutočne znamená RODINA, RODIČIA, MAMA, OTEC, DIEVČA, CHLAPEC, DCÉRA, SYN. Som znechutený z tej menšiny, ktorá sa kvôli svojím komplexom snaží zmeniť život aj ostatným. Mám dosť toho, že sa v rámci stále väčšej "RODOVEJ ROVNOSTI A SLOBODY" cítim byť naopak, stále viac OBMEDZOVANÝ a vystavovaný veciam, ktoré sú NESPRÁVNE a často NECHUTNÉ.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Spasí nás univerzálny základný príjem?

Stroje a automatizácia prinesú v budúcnosti stratu polovice pracovných miest. Spolu s tým príde ešte väčší hnev ľudí bez práce. Bude to znamenať pád demokracie?

AUTO

Nie v každej hmle treba zapnúť hmlovky

Predné a zadné hmlové svetlá plnia rôzne funkcie.

ROZHOVOR

Zosnulá Jaroslava Blažková: V Kanade som žila náhradný život

V tomto smutnom svete treba vyhľadávať jagavé momenty.


Už ste čítali?